O nas

 

firma_o_nas_firma

Firma

Display System rozpoczął działalność w 1993 r. Od samego początku jesteśmy producentem przenośnych systemów wystawienniczych i specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu stoisk ekspozycyjnych oraz zabudów targowych. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Priorytety

Nasza firma dba o zadowolenie i wysoką motywację załogi; jednocześnie przykładamy dużą wagę do uczciwości w sferze biznesowej. Dlatego też kierownictwo stara się wspierać działania pracowników oraz budować długotrwałe relacje z dostawcami.

priorytety

produkty

CEL

Satysfakcja klienta – to dla nas najważniejsze! Aby osiągnąć ten cel, nasza firma przyjęła zasadę „Wszystko z jednego źródła”. Polega ona na ścisłej współpracy poszczególnych Działów: Rozwoju, Wizualizacji i Projektowania Graficznego, Druku Cyfrowego, Produkcji i Logistyki, które jednocześnie podlegają stałej kontroli jakości.

Produkty

Podstawowy zakres działalności firmy Display System obejmuje projektowanie oraz produkcję przenośnych systemów reklamowych i wystawienniczych. Nasza oferta zawiera bogaty wybór innowacyjnych i niezawodnych produktów w konkurencyjnych cenach.

o_nas_cel

firma_o_nas_firma

Klienci

Z naszych usług korzysta wiele firm i marek, znanych zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych. Do grona naszych kontrahentów zaliczają się odbiorcy z Polski, Niemiec, Danii, Francji, Litwy, Norwegii, Szwecji i Węgier.

poznaj naszych klientów

NAPISZ DO NAS