Regały i gabloty na produkty reklamowe

Spotykać je można w każdym sklepie oraz każdej firmie świadczącej usługi. Dzięki nim, Klient może zapoznać się dokładnie z ofertą, z produktami bądź z proponowanymi rozwiązaniami. Regały na produkty reklamowe powinny znajdować się w każdym przedsiębiorstwie, któremu zależy na zainteresowaniu klienteli i przyciągnięciu jej. Atrakcyjnie ustawione i wypełnione gabloty to ważny element każdego miejsca, które jest nastawione na sprzedaż.

Łatwy transport

Regały plastikowe reklamowe to także idealne narzędzie do promocji na wszelkiego rodzaju targach lub pokazach. Są one zwykle lekkie i łatwe w konstrukcji, więc bez problemu można je przenosić i samodzielnie składać i rozkładać. Zapewnią one elegancką ekspozycję oraz sprawią, że Klienci dostrzegą profesjonalizm firmy. Nie są to staromodne, ciężkie, szklane gabloty – nasze półki na produkty to nowoczesne i poręczne plastikowe rozwiązania dla każdego przedsiębiorstwa.

Rodzaje

Regały reklamowe mogą mieć różną formę. W naszej ofercie proponujemy zarówno półki na produkty, które Klient może oglądać za szybką (idealne rozwiązanie dla osób chcących wyeksponować artykuły kruche bądź bardzo kosztowne) – są to tak zwane gabloty. Istnieje także możliwość zaopatrzenia się w plastikową konstrukcję, której półki są otwarte i Klient może bez problemu sięgnąć po to, co na takiej półce się znajduje – warto wykorzystać takie rozwiązanie wtedy, kiedy chcemy wyeksponować darmowe materiały promocyjne lub zachęcić Klientów do zapoznania się z ulotkami lub katalogami.

NAPISZ DO NAS