Lady Targowe

Współczesny świat umożliwia nam dotarcie do klientów w najróżniejszy sposób. Technologie, choć są już nieodłącznym elementem reklamy, wciąż nie są w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu z osobami zainteresowanymi naszą ofertą. Targi branżowe umożliwiają spotkanie, rozmowę i przekonanie klientów o tym, że jesteśmy bezkonkurencyjni w danej dziedzinie. Wysoka interakcja w ogromnej mierze zależna jest od wyglądu naszego stoiska na targach. Jednym z bardzo ważnych elementów podczas tego typu wydarzeń jest właśnie lada targowa. Każdy zespół sprzedawców, handlowców, specjalistów potrzebuje odpowiedniego stoiska, które będzie razem z nimi reprezentować markę i zachęcać do zapoznania z ofertą.

Czym są lady targowe?

Lada targowa jest ważną częścią stoiska podczas targów branżowych. Umożliwia zaprezentowanie oferty, przedstawienie produktów, zaoferowanie próbek podczas wydarzeń lub akcji promocyjnych. Wbrew pozorom ma bardzo duże znaczenie jako element reprezentacyjny, na który uczestnicy różnych wydarzeń będą zwracali uwagę, zanim jeszcze wejdą w interakcję z naszą marką. Lada sama w sobie może być częścią reklamy poprzez nadrukowane treści, nie musi być tylko „podstawą” pod broszury, próbki, ulotki, katalogi itp. Ponadto powinna być spójna z wizerunkiem całego stoiska i spełniać nasze potrzeby jako wystawców. Dobrze przygotowana lada reklamowa będzie ułatwiać kontakt i budować zaufanie do marki.

Jakiego rodzaju lady oferujemy?

W ofercie Display z łatwością znajdziesz ladę reklamową dopasowaną do Twoich potrzeb. Posiadamy lady zarówno niewielkie, sprawdzające się podczas sympozjów, konferencji, jak i większe rozmiarowo, bardzo praktyczne podczas targów i wystaw branżowych. Wymagający klienci z powodzeniem mogą skorzystać z usługi projektowania niestandardowych rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności jesteśmy w stanie stworzyć lady spełniające wyśrubowane oczekiwania. Lady znajdujące się w naszej ofercie są łatwe w montażu. Zastosowanie  inteligentnych technik sprawia, że może on odbyć się bez konieczności używania narzędzi dodatkowo w bardzo szybkim czasie. Do budowy wykorzystujemy aluminium, pleksi oraz drewno, dzięki czemu lady są lekkie i posiadają stabilną konstrukcję. W ofercie posiadamy eleganckie i nowoczesne lady oraz standardowe rozwiązania, cieszące się dużym zainteresowaniem. Na wszystkich modelach istnieje możliwość zaprezentowania reklamy w postaci graficznej. Dodatkowo, aby urozmaicić wygląd stoiska i wyróżnić się wśród konkurencji, wybrane modele posiadają oświetlenie LED. Do wszystkich modeli dołączane są wygodne torby transportowe.

Cennik lad targowych w Display System

Naszej firmie zaufało już wiele firm i marek na rynku krajowym i międzynarodowym. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Satysfakcja i zadowolenie klientów to nasz najważniejszy cel, każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, zadzwoń do nas abyśmy mogli przedyskutować projekt i dokonać jego wyceny. Wśród nowoczesnej, innowacyjnej i niezawodnej oferty wybierz model idealny dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli spełnić twoje oczekiwania na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie.

NAPISZ DO NAS