Displaye indywidualne – systemy reklamowe na zamówienie

Zlecenia indywidualne

Nasza firma stara się wyjść naprzeciw Klientom i ich oczekiwaniom. W odpowiedzi na wiele próśb i zleceń, postanowiliśmy umożliwić naszym Klientom zlecanie nam spersonalizowanych instalacji. W związku z tym, w naszej ofercie znajdują się także systemy wystawiennicze na zamówienie oraz przenośne stojaki multimedialne. Dzięki nim, każdy Klient może nie tylko dopasować wygląd regałów i stoisk do swoich wymagań, ale także, w porozumieniu z nami, stworzyć funkcjonalny w 100% system, który umożliwi wykorzystanie każdej półki lub podświetlenia oraz umożliwi łatwe przeniesienie go z miejsca na miejsce.

Instalacja na wymiar

Systemy wystawiennicze to połączenie standów, potykaczy i regałów. Oferujemy projekt i wykonanie jak najbardziej funkcjonalnej instalacji. Możliwy jest także dobór odpowiedniej kolorystyki – jesteśmy pewni, że efekt końcowy takiego zamówienia przerośnie oczekiwania każdego przedsiębiorcy. Dzięki temu, każda wystawa będzie dopasowana do przestrzeni i indywidualnych potrzeb Klienta.

Nowoczesne rozwiązania

Na zamówienie wykonujemy również przenośne stojaki multimedialne. Są to instalacje, które można dowolnie rozbudowywać, i które z pewnością przykują uwagę potencjalnych Klientów. Możliwość przymocowania monitora z wyświetlaną reklamą bądź dotykowego ekranu zachęcającego do samodzielnego zapoznania się z ofertą na pewno pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy i zachęci do skorzystania z usług. Stojaki multimedialne to rozwiązanie dla osób, które chcą zasygnalizować nowoczesny i zaawansowany profil firmy.

NAPISZ DO NAS