Roll UP

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, by o jego usługach dowiedziało się jak najwięcej osób. Marketing i działania promocyjne są więc niezwykle ważne i potrzebne każdej firmie, niezależnie od tego, czy ma już duże grono kontrahentów, czy stawia w biznesie dopiero pierwsze kroki. Obecnie ulotki i papierowe plakaty niemalże odchodzą w zapomnienie. Nowoczesny skuteczny marketing opiera się na rozwiązaniach dużo bardziej efektownych i efektywnych – właśnie takie są banery typu roll up.

Czym są banery roll up?

Roll upy to nowoczesne stojaki reklamowe. Składają się ze specjalnej kasety, podłużnej skrzynki, wewnątrz której znajduje się system rolujący, aluminiowego stelaża, mechanizmu napinającego, zaciskowej listwy, wysięgnika i oczywiście specjalnego materiału, na którym nadrukowane zostaną wybrane przez nas grafiki. Co warto podkreślić, rozłożony prawidłowo banner typu roll up stoi stabilnie i samodzielnie. Oznacza to więc, że oko obserwatora zauważa wielkoformatową, profesjonalnie i schludnie wyglądającą planszę, a ta bardzo subtelna konstrukcja w ogóle nie drażni jego uwagi. Jest to rozwiązanie estetyczne i efektowne.

Roll upy charakteryzują się tym, że są niezwykle kompaktowe i łatwe w transporcie, bowiem zamontowany w nich system rolujący, a także prosty w obsłudze składany stelaż sprawia, że zwinięty banner ma kształt niezbyt dużej tuby, którą bez trudu można przenosić w dopasowanym do tego materiałowym etui. Dodatkowym plusem jest to, że przenoszenie i transport złożonego roll upa jest całkiem bezpieczne. Zadrukowany materiał jest nawinięty na dopasowany rozmiarem i średnicą wałek i szczelnie chroniony przez aluminiową kasetę. Nie grożą im ani zagniecenia, ani wstrząsy, ani żadne warunki atmosferyczne.

Waga takiej paczki wynosi od kilku do kilkunastu kilogramów, można więc naprawdę dosłownie nosić go na ramieniu. Złożony roll up bez problemu mieści się do każdego bagażnika. Jednak po zajmującym kilka chwil montażu jest już przejrzystą i profesjonalnie wyglądającą wielkoformatową reklamą, która z pewnością ma ogromną szansę przykuć wzrok każdego potencjalnego klienta.

Jakiego rodzaju roll upy oferujemy?

Display System jako wiodący na rynku producent przenośnych systemów wystawienniczych i marketingowych w swojej ofercie ma szeroką gamę bannerów typu roll up. Każdy z nich charakteryzuje się najwyższą starannością wykonania, solidnym wykończeniem i bardzo wysokiej jakości drukiem.
W zależności od potrzeb do wyboru są różne modele. Najpopularniejsze są roll upy jednostronnie zadrukowywane, prezentujące grafikę na pojedynczym materiale. Świetnie sprawdzają się one indoorowych warunkach, najsolidniej wykonane podstawy tego typu banerów wyposażone są w system regulacji. Dostępne są również modele obustronne, które przy wykorzystaniu podwójnego systemu rozwijającego umożliwiają prezentację materiałów promocyjnych jeszcze szerszemu gronu obserwatorów.

Wymiary roll upów Display również mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Najczęściej spotyka się bannery tego typu o wysokości około 2 metrów i szerokości od 85-200cm.

Jak banery reklamowe pomagają Twojej firmie?

Roll upy są przede wszystkim bardzo łatwym w użyciu narzędziem do tego, by w praktycznie każdych warunkach, bardzo szybko i efektownie reklamować wizualnie swoją firmę. Posiadając roll up praktycznie samo jego rozwinięcie optycznie tworzy już wydzieloną przestrzeń, można powiedzieć – stoisko. Postawione w widocznym miejscu są też widocznym i schludnym sposobem na promocję zawartych na nim treści.

Badania marketingowe jasno wskazują, że zainteresowanie reklamą wizualną przechodzącego obok niej człowieka trwa… 15 sekund. Oznacza to, że treści prezentowane na roll upie powinny być zwięzłe i przejrzyste.

Jeśli chodzi o roll upy marketingowe bardzo ważne jest, by zamieścić na nich zarówno czytelne logo, jak i dane kontaktowe. Dobrze zaprojektowane grafiki wydrukowane na wysokiej jakości płótnie lub tworzywie sztucznym, solidna konstrukcja, schludny, elegancki wygląd – oto jak powinien wyglądać zachęcający i skuteczny banner typu roll up.

Cennik rollupów w Display System

Ceny bannerów typu roll up rozpoczynają się od 160 złotych. Oczywiście zależy to od wybranego modelu, rozmiaru i materiału, na jakim nadrukowana zostanie reklama.
Dokonując zakupu, dobrze mieć na względzie, że roll upy Display charakteryzują się niezwykłą trwałością. Zawdzięczają to przede wszystkim mocnym stelażom wykonanym z materiałów najwyższej jakości. Na nich nie warto oszczędzać, solidny stelaż roll upa to długotrwała inwestycja. Warto bowiem wiedzieć, samą grafikę, można swobodnie wymieniać i aktualizować wraz z upływem lat i rozwojem firmy.

NAPISZ DO NAS