Ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze, zwane także ściankami wystawowymiprezentacyjnymi czy targowymi stanowią podstawę wizualnej oprawy każdej fachowo przygotowanej prezentacji produktów i usług, zarówno w otwartych jak i zamkniętych przestrzeniach. Są one także bardzo ważnym elementem wystroju sal podczas konferencji czy wystąpień publicznych. W każdym wypadku, ścianki prezentacyjne profesjonalnie wydzielają przestrzeń, stanowią kompatybilną z wizerunkiem firmy oprawę prezentowanych treści i produktów, oraz podkreślają prestiż wydarzenia.

Czym są ścianki wystawiennicze?

Ścianki wystawiennicze to, najprościej rzecz ujmując, proste w użyciu i bardzo efektywne narzędzia reklamowe. Zazwyczaj zbudowane są z lekkiej, aluminiowej konstrukcji oraz prezentowanej na niej przenośnej reklamy dużego formatu.

Nowoczesne modele ścianek umożliwiają umieszczanie treści reklamowych na różnych materiałach, tekstyliach i tworzywach dzięki czemu nadrukowane na nich elementy wyglądają niezwykle fachowo i zachęcająco. Kształt i wielkość ścianki wystawienniczej może być dopasowana do ogólnej wizji stylistycznej prezentującej się firmy budując sieć pozytywnych skojarzeń z produktem.

Ścianki wystawowe są lekkie i naprawdę łatwe w montażu, zajmują niewiele miejsca, a jednocześnie są czytelne i nie dają się przeoczyć. Dzięki swojej „mobilności” często znajdują zastosowanie na różnego rodzaju degustacjach, promocjach i targach tworząc przyjemnie wyodrębnione, jednak otwarte miejsce, sprzyjające bezpośredniemu kontaktowi z potencjalnym klientem.

Jakiego rodzaju ścianki oferujemy?

Jako renomowany producent przenośnych systemów wystawienniczych i stoisk ekspozycyjnych już od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości produktów, w tym także i ścianek wystawienniczychDisplay System to gwarancja fachowego doradztwa, starannego wykonania i użycia materiałów najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne nośniki grafiki tekstylnej w prostokątnej formie jak i nadążające za najnowszymi trendami designu nowatorskie projekty. Niestandardowe rozwiązania takie jak nowatorski, okrągły kształt konstrukcji czy dwustronny nadruk, wykorzystanie innowacyjnych technologii (jak na przykład niezależne oświetlenie) to elementy, które na pewno pozytywnie wpłyną na budowanie wizerunku Twojej firmy. Nasze ścianki wystawowe są dodatkowo naprawdę łatwe w montażu i transporcie, a do ich rozłożenia nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi.

Dlaczego warto zainwestować w ściankę prezentacyjną?

Ścianka prezentacyjna przede wszystkim znacznie powiększa powierzchnię przekazu reklamowego Twojego stoiska, niezależnie od tego, w jakiej przestrzeni zostanie ono rozstawione. Dzięki niej na pewno przyciągniesz do siebie więcej potencjalnych klientów. Fachowo i estetycznie wykonana ścianka wystawowa jest po prostu najlepszą, wielkoformatową wizytówką, swego rodzaju scenografią, która stanowi profesjonalne tło dla prezentowanych na niej treści, produktów i logotypów.

Co bardzo ważne, dobrze zaprojektowana ścianka prezentacyjna to inwestycja na lata. Doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju targach, konferencjach, akcjach promocyjnych i reklamowych. Dobrze oświetlona ścianka wystawiennicza może również stanowić świetne miejsce zachęcające do fotografowania się na jej tle, dzięki czemu w nienachalny sposób utrwala reklamowane przez siebie treści, jednocześnie będąc praktycznym i przyciągającym uwagę gadżetem.

Dzięki lekkiej i łatwej w montażu i demontażu konstrukcji, można ją z łatwością przewozić i rozstawiać w różnych miejscach, jest to więc bardzo praktyczne rozwiązanie dla firm, którym zależy na zwiększeniu zasięgów marketingowych swoich działań.

Ścianki wystawiennicze – cennik.

Jak już wspomnieliśmy, profesjonalnie zaprojektowana i wykonana ścianka prezentacyjna to inwestycja, która będzie przynosić wymierne korzyści przez lata. Nasza oferta przystosowana jest do wymagań i możliwości każdego klienta. Cennik poszczególnych modeli (o podstawowym wymiarze) prezentuje się następująco:

Warto pamiętać, że w Display System oferujemy Ci również profesjonalne doradztwo już na etapie tworzenia projektu. Możesz więc być pewien, że pomożemy Ci wybrać taki model, rozmiar i materiały wykonania Twojej ścianki wystawienniczej, by jak najlepiej spełnianiała swoje funkcje i posłużyła przez długie lata.

NAPISZ DO NAS