Flagi plażowe

Nasza oferta umożliwia promocje swojego biznesu w miejscu, które może wydawać się zbyt niezagospodarowane, żeby udało się przemycić tam jakąkolwiek reklamę. Flagi plażowe, bo to o nich mowa, sprawdzą się jednak nie tylko nad morzem – możliwe jest ich wykorzystanie także na świeżym powietrzu np. na festiwalach, festynach czy targach bądź jednodniowych wydarzeniach w mieście. Są to zdecydowanie efektowne rozwiązania, które przykują uwagę potencjalnych klientów i zachęcą do skorzystania z usług bądź zapoznania się z ofertą produktów.

Prosty montaż

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najprostsze w montażu. Nasze flagi reklamowe sprzedajemy w zestawie z masztem, torbą oraz stabilną podstawką. Oczywiście, dołączona instrukcja obsługi dokładnie przeprowadzi każdego kupującego przez proces ustawiania takiej formy promocji. Możliwe jest także dokupienie dodatkowych akcesoriów, takich jak ciężkie podstawy metalowe bądź też takie, które napełnia się wodą lub piaskiem, żeby mieć pewność, że reklama nie odleci z plaży z mocniejszym podmuchem wiatru.

Wyróżnij się z tłumu

Flaga to idealne rozwiązanie na plażę. Ponieważ nad morzem większość osób odpoczywa opalając się, niełatwo jest znaleźć odpowiednie miejsce dla materiału promocyjnego. Gwarantujemy jednak, że nasze rozwiązania będą łatwo zauważalne. Dotrzemy zarówno do miłośników kąpieli słonecznych, jak i kąpieli morskich lub w jeziorze – podczas pływania i zabaw w wodzie, nie sposób będzie nie zauważyć powiewającego na wietrze logotypu firmy.

NAPISZ DO NAS