Standy i stojaki reklamowe

W niektórych przypadkach najprostsze rozwiązania są najlepsze. Stąd też, na tej stronie prezentujemy nasze niezawodne stojaki reklamowe. Dzięki nim, każdy może wyeksponować swoja firmę bądź też zapoznać przechodniów z jakąś konkretną usługą lub wydarzeniem. Nasze rozwiązania mają kilka modeli – oferujemy tzw. potykacze, na których można pokazać jeden wybrany wielkoformatowy druk. Do tego samego służą nasze ramki. Jednak w naszej ofercie posiadamy także inne rozwiązania, takie jak standy, które mają miejsce na wiele mniejszych druków – takich jak ulotki czy katalogi – i są idealne do zaprezentowania oferty produktów lub usług.

Bogata oferta

Jesteśmy pewni, że każdy przedsiębiorca znajdzie u nas standy reklamowe, które spełnią wszystkie jego oczekiwania. Dzięki naszej bogatej ofercie, każdy jest w stanie znaleźć u nas odpowiedni produkt – niezależnie, czy ma być to ekspozycja na stałe, czy też będzie przenoszona z miejsca na miejsce (wówczas przyda się potykacz). Nasze stojaki na ulotki sprawdzą się za to w sytuacjach, kiedy Klient wszedł już do sklepu i chce zapoznać się z ofertą bądź z firmami partnerskimi.

Coś innego…

Jednak nasza firma to nie tylko stojaki, standy czy potykacze – sprzedajemy również leżaki reklamowe! Świetnie sprawdza się one na wszelkiego rodzaju targach i festynach, gdzie ważne jest zachęcenie Klienta do odwiedzenia naszego stoiska – wówczas taki leżak z logo firmy z pewnością przykuje zmęczonych Klientów, którzy zaczną kojarzyć nazwę i logotyp firmy z odpoczynkiem i chwilą relaksu.

NAPISZ DO NAS