Pylony świetlne, panele LED

Nasza firma oferuje również szeroki zakres wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych, które doskonale widać w ciemności. Pylony reklamowe to podświetlane plakaty, które idealnie sprawdzą się jako efektowna promocja firmy lub jej usług. Panele LED to idealny sposób na zaprezentowanie swojej oferty w wyróżniający się sposób – każdy Klient z łatwością zauważy jasny plakat, znajdujący się pomiędzy zwykłymi ciemnymi grafikami konkurencji.

Ogrom zalet

Pylony świetlne to także świetne rozwiązanie dla miejsc otwartych tylko wieczorami lub po zmroku, jak na przykład kluby czy restauracje. Jest to również idealny pomysł dla firm, mających materiały promocyjne znajduje się na zewnątrz – reklamowe panele LED są dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przystanki, witryny, czy inne przestrzenie publiczne. Możliwość wyróżnienia swojej oferty poprzez rozjaśnienie jest dużą zaletą, szczególnie w krótkie zimowe dni.

Modele

Nasze pylony to świetne rozwiązanie dla wielu firm. W ofercie posiadamy np. model Arcuato, który jest dwustronnym słupem, w którym wymiana grafiki nie stanowi żadnego problemu. Innym rozwiązaniem jest panel LED, który charakteryzuje się ogromną jasnością oraz niskim zużyciem energii – jest to idealny model dla firm, które chcą, aby działał on nieprzerwanie dzień i noc. Łatwa wymiana grafiki oraz możliwość regulacji jasności to dodatkowe zalety tego wariantu. Posiadamy także wariant tekstylno-świetlny, który jest bardziej przestrzenny oraz wymaga reklamy nadrukowanej na materiale, a nie na papierze.

NAPISZ DO NAS