nowoczesne stoiska targowe

01 paź

Nowoczesne stoiska targowe – dla jakich firm?

Nie ma wątpliwości – targi branżowe są bez względu na branżę jednym z ważniejszych i skuteczniejszych narzędzi komunikacji marketingowej. Podczas takich wydarzeń przedsiębiorcy mają wyjątkową okazję zaprezentowania swojej oferty. Udział w nich służy również wzmacnianiu relacji z dotychczasowymi klientami i budowaniu ich z nowymi. Jak jednak wykorzystać możliwości, jakie dają targi branżowe? Jak odnaleźć się w obecnych trendach, by odwiedzający targi zatrzymali się przy stoisku naszej firmy? Z pomocą przychodzą nowoczesne stoiska targowe! Unikatowe zabudowy przyciągają uwagę potencjalnych klientów i budzą podziw konkurencji. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej!

Nowoczesne stoiska targowe – dla jakich firm?

Stoiska targowe przeszły przez lata wiele zmian. Dawniej do ich produkcji używano ciężkich materiałów. Kłopotliwy był ich transport, a następnie montaż. Dziś podczas projektowania stoisk wykorzystywane są lekkie materiały, w szczególności tkaniny, dzięki którym zabudowy stają się kompaktowe i przy okazji mniej kosztowne. Na znaczeniu zyskuje też rola oświetlenia, coraz więcej stoisk przybiera organiczne kształty, a wzrok uczestnika targów mają przyciągać wyraziste kolory zabudowy wystawienniczej. Czym są nowoczesne stoiska targowe? I co je wyróżnia? Przede wszystkim, swoim kreatywnym wyglądem przywodzą one na myśl zminiaturyzowane, choć ekskluzywne siedziby firm. Najczęściej przybierają one postać jednej lub dwóch ścianek, z idealnie dopasowaną podłogą i podwieszonymi do sufitu elementami wiszącymi. Modułowe stoiska reklamowe tworzą w ten sposób spójną kompozycję. Jej przestrzeń pozwala na właściwą prezentację produktów i obsługę zainteresowanych gości.

stoiska targowe Display System Leszno

Tak nowoczesne stoiska targowe to obecnie kluczowy element wizerunkowej kampanii każdej firmy. Osoby wchodzące na halę targową coraz częściej witają kreatywne stoiska, wyróżniające się niebanalnym wyglądem. Projektowane i budowane z pomocą różnorodnych technologii multimedialnych i oświetleniowych, skutecznie przyciągają uwagę uczestników targów. Odpowiednia ekspozycja oferty wraz z fachową obsługą stanowią najlepszą wizytówkę firmy. A co za tym idzie – są nieocenione w budowaniu pozytywnego wizerunku i pozyskiwaniu nowych klientów na targach.

 

Jakie firmy powinny zaopatrzyć się w nowoczesne stoisko?

Stoiska targowe znajdują zastosowanie zawsze wtedy, gdy firmie zależy na właściwej prezentacji swoich usług i produktów. Podczas targów i wystaw branżowych pozwalają one na autopromocję wśród stałych i potencjalnych klientów. Stąd też ważne jest, by o prezentacji stoiska pomyśleć z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak powinno wyglądać stoisko firmy, by pomogło jej w realizacji przyjętych założeń marketingowych? Jak zaplanować ekspozycję towarów, a jak punkt przyjmowania gości? Odpowiedź niosą nowoczesne stoiska targowe – futurystyczne w wyglądzie i wysoce funkcjonalne zarazem. Z uwagi na swój nieszablonowy charakter z powodzeniem trafiają one w gust współczesnego odbiorcy.

Firmy potrzebujące unikalności

Stoisko targowe, jako ważny element budowania wizerunku firmy, powinno wyróżniać się nie tylko maksymalną funkcjonalnością, ale i estetyką. Reklamowe stoiska utrzymane w nowoczesnym stylu to propozycja dla firm chcących wyróżnić się na tle konkurencji. Niebanalny design i przemyślana koncepcja architektoniczna daje wspaniały efekt wizualny. Tym samym jest to świetny sposób, by zapisać się w pamięci obecnych i potencjalnych klientów.

Firmy z branży technologicznej

Wygląd stoiska targowego warto dostosować zarówno do koncepcji targów, jak i charakteru samej branży, którą reprezentuje nasza firma. Po nowoczesne stoiska powinni sięgać przedstawiciele szeroko pojętej branży technologicznej i branż z nią powiązanych. Tu wymienić warto choćby firmy IT – produkujące oprogramowanie, analizujące dane czy e-commerce. Sektor nowych technologii jest branżą, która wywiera coraz większy wpływ na życie konsumentów i działalność firm na całym świecie. Także w Polsce przybywa firm, które specjalizują się tej dziedzinie. Ich cechą wspólną są innowacyjność i podążanie za aktualnymi trendami. Powinny one znajdywać odzwierciedlenie także w nowoczesnym wyglądzie stoisk targowych, wykorzystywanych przez firmę w trakcie wystaw.

Firmy, które oczekują wysokiej jakości wykonania stoisk

Nowoczesne stoiska promocyjne to odpowiedź na potrzeby klientów ceniących jakość. Starannie zaprojektowane i wykonane stoiska przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Ze swobodą można dopasować je do różnego rodzaju powierzchni, co wiąże się z oszczędnością korzystania z jednorazowych rozwiązań. Nie bez znaczenia jest też wygoda użytkowania. Stoiska są szybkie i łatwe w montażu i mogą być przewożone w poręcznych opakowaniach transportowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów na długo zachowują swój nienaganny wygląd, tak ważny dla właściwej prezentacji firmy.

Nowoczesne stoiska od Display System

W Display System naszą specjalnością są przenośne systemy wystawiennicze, a zwłaszcza nowoczesne stoiska targowe. Własne zaplecze sprzętowe i wykwalifikowany zespół umożliwia nam  realizację najśmielszych projektów multimedialnych. Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach firm ceniących kreatywne i unikatowe rozwiązania, od A do Z tworzymy multimedialne zabudowy do zastosowania podczas targów i wystaw. Projektujemy nietuzinkowe koncepcje, po akceptacji wykonujemy, aż wreszcie – zajmujemy się kompleksową obsługą i wyposażeniem gotowych stoisk promocyjnych. Na swoim koncie mamy projekt i wdrożenie nowoczesnych stoisk firmowych dla setek krajowych i międzynarodowych firm z różnych branż. W zależności od indywidualnych potrzeb, proponujemy nowoczesne stanowiska targowe w zabudowie: T-frame, Style lub Show oraz wyspy targowe. Umożliwiamy również wynajem nowoczesnych stoisk reklamowych. Na życzenie klienta swobodnie je personalizujemy, nadając im charakteru spójnego z wizją firmy. Szukasz niepowtarzalnego projektu stoiska reklamowego, dzięki któremu wyróżnisz się na tle konkurencji? Skontaktuj się z nami! Nie boimy się wyzwań i chętnie się ich podejmujemy.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

NAPISZ DO NAS